AKIMIRKOS CENTRE

birželio 3, 2016

DAILĖS, DARBELIŲ UŽSIĖMIMAI

Štai vieną dieną siuvame mielus „pupsikus“ iš paprasčiausių kojinių, kitą kartą padarome mielus batukus su siurprizais mamytėms jų dienos proga. Dar kitą dieną negalime atsigėrėti nuostabiausiai ištapytais gipsiniais mėnuliukais. Pasirodo, ir atvirukų galima padaryti įdomių ir nestandartinių. Ingos išmonėms nėra ribų, o mes semiamės kūrybinių idėjų ir kaupiame neįkainojamą patirtį. Tokius nuostabius darbus dovanojame savo artimiesiems. Įdedame visą savo širdį ir išmonę. Mėgstame nusifotografuoti su savo darbeliais. Šie paveikslėliai – avytės, ežiukai , žuvytės – ne piešti, o klijuoti iš servetėlių gumuliukų. Kruopštus darbas:


 
Mūsų ištapytos saulutės „šildo“ ne vienus namus. O Inga vis skatina nestovėti vietoje, ieškoti kuo įvairesnių meno formų. Ir štai gimsta  dekoratyvinis interjero papuošalas – obuolys:


 
Ne, čia ne pyragas, kai sustings, bus nuostabus paveikslas – iš gipso ir įvairių smulkmenų. O besmegeniukų žavesys užkariavo „Bičių“ mugės, kurioje mes dalyvavome, lankytojus. Juos išpirko labai greitai.

 

SIUVIMO UŽSIĖMIMAI

Siuvimo užsiėmimams vadovauja Nijolė. Kantrybės ir darbštumo įsikūnijimas. O idėjų, idėjų..Pasirodžius Nijolei, centro patalpos atgijo ir nušvito. Nuostabūs sofų užtiesalai, staltiesė, paveikslai. Sunku patikėti, kad šie visi kūriniai buvo paliesti ir vaikų rankų, kuriuos Nijolė kantriai moko siuvimo meno.

Štai kiek kantrybės reikėjo pasiūti dviems nuostabiems zuikučiams, kuriuos aukcione pavyko parduoti už neįtikėtiną kainą. Užtat nusipirkome šaldytuvą…

O kaip nesidžiaugti tokiais meno kūriniais, kaip paveikslas, kuris puošia centrą ir kurį po gabalėlį susiuvo visi drauge su Nijole. Arba servetėle, kuri džiugina tiek vasarą, tiek žiemą, nes yra dvipusė. O penalai – zuikučiai, kurie puikuojasi kiekvieno kuprinėje. Tokių niekur nenusipirksi.

 

ŠVENTĖS

2011 Kalėdos buvo ypatingai įspūdingos. Turėjome advento kalendorių, kurį pasiuvo ir padovanojo mums savanorė Nijolė. Jį pasistatėme šalia nuostabios prakartėlės vėlgi pasiūtos Nijolės kartu su vaikais. Kasdien traukėme iš maišelių užduotis tai dienai.

Kalėdas šventėme prie jaukaus stalo, kartu su kunigu Vytautu. Prieš susėdant prie stalo parapijos bendruomenei parodėme spektaklį „Mažasis piemenėlis ir didysis plėšikas“. Apie tai, kaip gimęs kūdikėlis pažadina kiekvieno širdį ir prikelia naujam gyvenimui.

Parašykite komentarą