Kartų talka 2016-05-31

birželio 2, 2016

Kartų talka Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti!

Socialinės partnerystės centras (SPC) 2016 m. gegužės 31 d., antradienį, organizavo talką, kuri buvo skirta aktyviai ir prasmingai paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Talkoje dalyvavo SPC darbuotojai, savanoriai ir jų artimieji. Prie talkos, matydami gerą pavyzdį, nuotaikingai ir savarankiškai prisidėjo Vaikų dienos centrą lankantys vaikai. Kaip teigė centro direktorė, „Vaikai ir laiką pamiršo su nuotaika betriūsdami centro kieme.“ Smagu, kad talkoje dalyvavo skirtingų kartų atstovai: vaikai, suaugę bei senjorai. Talkos dalyviai, nepaisant amžiaus skirtumo, puikiai dalinosi talkos įrankiais, darbo zonomis, gera nuotaika, šypsenomis ir patarimais.

Ypač smagu, teigė direktorė, kad SPC atsiranda aktyvių, pozityvių, intelektualių, išsilavinusių, emociškai raštingų savanorių, kurie turi ne tik didelę pridėtinę vertę nevyriausybinės organizacijos veikloje, bet ir savo energija uždega vaikus ir organizacijos darbuotojus. „Savanorių daugėja, šiukšlių mažėja“ – pasidžiaugė SPC direktorė Stasė Makštutienė.

Organizacijos Lietuvoje skirtingai mini Tarptautinę vaikų gynimo dieną, štai taip kūrybingai ir aktyviai SPC paminėjo šią dieną.

Sveikiname visus, dirbančius su vaikais, su Tarptautine vaikų gynimo diena!
Mūsų darbas svarbus Lietuvai!

Parašykite komentarą