Mūsų renginiai 2016 metais

birželio 6, 2016

 

2016 m. sausio 5 d. centro bendruomenės nariai buvo pakviesti į TS-LKD Vilniaus m. Senamiesčio skyriaus organizuotą Trijų karalių šventę. Šventėje dalyvavo gerb. Kunigas Saulaitis, kuris pristatė savo parašytą knygą apie Amazonijos džiunglėse dirbančius lietuvius. Šventės metu buvo renkamos aukos mūsų Dienos centrui. Nuoširdžiai dėkojame nuostabioms moterims  Rasai ir Vidai, kurios nuolat kuruoja mūsų centrą, padeda kaip gali. Jų rūpesčio dėka turime šaldytuvą, teniso stalą, spausdintuvą, knygų ir žaidimų.

2016 m. vasario 15 d. centre vyko projekto “Aktyvūs vaikai” aptarimas. Diskutuota apie tai, kokių gerų  darbų pavyko atlikti 2015 metais vykdant projektą ir jam pasibaigus, kaip jis buvo naudingas vaikams ir jaunimui: paskatino tikslingai planuoti laiką ir atsakingai lankyti mokyklą, pamokas, vykdyti įvairias veiklas ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų.

2016 m. kovo 1 d. VšĮ Socialinės partnerystės centre vyko seminaras tema “Darbo patirtis vaikų dienos centre”. Seminarą vedė Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) gamtos mokslų fakulteto Technologijų edukologijos II kurso magistrantė Vingailė Mouchotte ir centro direktorė Stasė Makštutienė.  Seminare dalyvavo LEU technologinio ugdymo katedros vedėja Birutė Žygaitienė ir technologijų edukologijos I kurso magistrai. Seminaro tikslas buvo pristatyti Socialinės partnerystės centro veiklą neformalaus technologinio ugdymo kontekste. Studentai turėjo galimybę susipažinti su Socialinės partnerystės centro vaikų dienos centre sukurtais darbeliais, centro tikslais, filosofija, vizija, vykdomais nacionaliniais projektais, taip pat vaikų vasaros poilsio organizavimu, vykdoma savanoriška veikla taip pat pasidalinti gerąja praktika ir patirtimi. Po seminaro vyko aktyvios diskusijos, kurių pabaigoje seminaro dalyviams buvo pateiktos seminaro vertinimo anketos.

Keletas akimirkų iš seminaro:

 

Advento popietė vaikų dienos centre

2016 m. gruodžio 22 d. mūsų centre vyko Adventinė popietė, kurioje dalyvavo vaikų dienos centro vaikai, savanoriai, tėveliai. Tiesa, dėl įvairių priežasčių – ligų, darbų ir kt.- dalyvių būrys buvo negausus, tačiau popietė buvo labai jauki ir šilta. Smagu, kad joje svečiavosi mūsų nuolatiniai rėmėjai ir globėjai – TS-LKD Senamiesčio skyriaus pirmininkė Agneta Ladek su savo komanda. Svečiai atvyko su dovanomis – šakočiu, saldainiais, puikia knyga “Kalėdų istorija” ir suaukotais mūsų dienos centro vaikams pinigais – daugiau nei 200 Eur. Esame labai dėkingi už šias dovanas. Juk ir šiais metais dėka šių žmonių dienos centro vaikai gavo įvairių pramogų – apsilankymą Kukurūzų labirinte, UNO parke, kinofilme, Kosmoso kambaryje Anykščiuose, boulinge. Taip pat dėka jų vakaronės pabaigoje atidarytoje “parduotuvėje” dvi dienos centro lankytojos už uždirbtus centre “pinigus”- diencentrius įsigijo du bilietus į Vichy vandens parką. Tai tikrai didelė parama mums, nes vaikai labai nori pramogų, kelionių, išvykų, kultūros renginių.
Popietės metu visų nuotaiką praskaidrino Adventinė programėlė, kurią paruošė savanorė Giedrė. Tai gražus bendradarbiavimo su Naujamiesčio moksleivių namais pavyzdys, kai kiekvienais metais Adventinėje programoje dalyvauja mūsų dienos centro vaikai ir Naujamiesčio moksleivių namų lankytojai.

 

Šventinis savanorių susitikimas

 2016 metų gruodžio pabaigoje SPC darbuotojai ir savanoriai susibūrė į šventinę popietę pasibūti drauge, pabendrauti, pasidžiaugti nuveiktais darbais bei išsakyti lūkesčius ateinantiems metams.
SPC direktorė S. Makštutienė pasveikino aktyvų kolektyvą artėjančių švenčių proga, taip pat perdavė Sveikatos centro “Energetikas” iš Šventosios atvežtas simbolines dovanėles jau kelintus metus vasaros stovyklose besidarbuojantiems savanoriams. Juk didžiausias turtas komandoje – žmonės, jų kūrybinė, dvasinė ir intelektualinė energija. Džiaugiamės, kad organizacijoje savanoriauja įvairaus amžiaus žmonės, kurie skiria dalį savo laisvo laiko padėti savo artimam.
Smagu, kad SPC savanoriai savo asmeninėmis iniciatyvomis suteikė pagalbą ir SPC partnerių šeimoms ir jų vaikams.
Kai Lietuva turtinga tokiais žmonėmis, tai geri darbai sklinda po Lietuvos miestelius ir kaimus… tikrai darosi šviesiau, šilčiau, o Kalėdų metas įgyja visai kitą prasmę.

 

Parašykite komentarą