Paroda/Konkursas „Mano šalies tautiniai drabužiai, tautosaka ir šokiai“

spalio 11, 2019

SPC su partneriais NNVBO Platforma, Dailės mokytojų asociacija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru organizavo tarptautinę parodą konkursą „Mano šalies tautiniai drabužiai, tautosaka ir šokiai“. Konkurso „Mano šalies tautiniai drabužiai, tautosaka ir šokiai“  dalyviai atsiuntė daugiau kaip 6000 piešinių iš 33 pasaulio šalių, pranokdami visus konkurso rengėjų ir vertinimo komisijos narių lūkesčius. Į parodos pristatymą iš Slovėnijos atvyko tarptautinių konkursų ir parodų rengėjas, šio projekto iniciatorius Mihailas Lišaninas. Džiugu, kad SPC prisidėjo prie iniciatyvos ir geriausi atrinkti kūriniai su pirmąja pasaulyje Slovėnijos jaunimo kūrybiškumo ugdymo instituto mobilia galerija  atkeliavo ir į Lietuvą.
Paroda buvo eksponuojama Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre 2018 m. gegužės 2–30 dienomis. Parodoje buvo ir laureatų iš Lietuvos darbai. 

Parodos atsiuntimas į Lietuvą iš dalies finansuotas Europos Sąjungos projekto “Europe in the World Engaging in the 2030 Sustainable Development Agenda” lėšomis. #MakeEuropeSustainableForAll.
Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/socialinespartnerystes.centras
#MakeEuropeSustainableForAll #SDGs
https://www.facebook.com/daileirmokykla/

Parašykite komentarą